R&D Project Manager – Pharmaceutical company / Poland

W imieniu jednej z wiodących na polskim rynku firm farmaceutycznych poszukujemy Kierownika Projektów do Działu Badawczo-Rozwojowego.

Obowiązki:

  • Prowadzenie wybranych projektów badawczo-rozwojowych w wyznaczonych ramach czasowych
  • Zapewnianie właściwej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w celu sprawnego przeprowadzania projektów
  • Współtworzenie szacunkowych kosztorysów dla projektów
  • Identyfikowanie potencjalnych zagrożeń dla rozwoju projektów
  • Zarządzanie ryzykiem związanym z niedotrzymywaniem ram czasowych i kosztorysowych dla przypisanych projektów
  • Zarządzanie, motywowanie i udział w rekrutacji zespołów projektowych

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale badawczo-rozwojowym w firmie farmaceutycznej
  • Wykształcenie chemiczne, biotechnologiczne lub pokrewne
  • Znajomość zarządzania projektami i planowania
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami oraz pracy w zespole
  • Dobra znajomość angielskiego (inne języki będą dodatkowym atutem)

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania aktualnego CV wraz z danymi kontaktowymi na candidates@pharmaprofessionals.eu

R&D Project Manager – Pharmaceutical company / Poland was last modified: July 10th, 2018 by Admin